Medlemsliste 15.5.2016

Alle hytteeiere alfabetisk 15.5.2016  Koder: A: medlem, B:ikke medlem, UM:uten mail, F:Fjesli, H: Høgda, M: Før Høgda, P:Pilset, SS: Søre Smørli, S: Smørli, Nr: hyttenummer, V:brøyting, S: Løypeavgift
Etternavn Fornavn AB Telefon epost L Nr. V L
Andersen Torild Lund A 95217273 torild.lund.andersen@npe.no SS 82
Bang Arne og Anna A abang@online.no S
Berg Agnar og Solfrid A 45478210 Agnar.berg@gmail.com S 95
Berg og Holmlund Gyda og Eirik Jarle A 66801394 gyda.berg@sye.oslo.kommune.no M 2
Berger og Leirtun Elisabeth og Øystein A 41420741/22231716 berger.leirtun@gmail.com H 11
Brinch Pål og Unni A 47384527/47328503 pal.brinch@signo.no H 20
Dyrhaug Per Eide og Halima Lea A 22299301 per@airson.no F 33
Ebeltoft Hildur og Eystein A 22287835 eystein.ebeltoft@gmail.com S 114
Eldstad og Rasmussen Ingrid Huus og Reidar A 99551615 inghuus@online.no S 99
Engvik Gyda Hauge og Erling A 92224113/22290312 erling.engvik@posten.no H 21
Falch-Pedersen Gunnar A 95291322/69883009 gfalchp@online.no P 58
Finborud Trond A 90055679/63832885 finborud@newmedia.no P 54
Fossbråten Ingunn A 95024061/32132703 ingfos@hotmail.com S 115
Fystro Marit A m-fyst@online.no S
Førde Reinhardt Nikolay A 95804413/31282820 reinhardt.nf@gmail.com P 72
Gaustad Tore Sverre – Arne A 91170773/66846493 svgaust@online.no S 90
Gløersen Kirsten M og Terje A 93216122/90654151 terjecg@online.no; kirsten.gloersen@gmail.com P 47
Gudim og Hoem Lars Einar og Bente Irene A gudimlars@gmail.com H 5
Gulbrandsen og Thomle Lisbeth og Gulbrand A 97093297/48075112 gthomle@hotmail.com F 31
Hagen Grethe Østbak A 97066380 grethe@hudterapeuten.no SS 84
Halset Emil Stein og Ingunn A 91123189/61362421 emilstha@online.no S 91
Hannesson Svein A 61360102/91194565 s_hannesson@hotmail.com H 9
Harlem og Kvisler Marianne og Gunnar A 90097260 marianne.harlem@gmail.com S 100
Hauge Svein Arnfinn A sarnfi-h@online.no H 7
Haukland og Våge Karen og Dag Inge A 64941934/97127788 karenhauk@hotmail.com P 60
Hole og Jenssen Kjell og Ragnhild A 90986431 holeheim@online.no F 22
Ildahl (Eirik) Eldbjørg Øverås A 62524323/90986227 eirik.ildahl@getmail.no S 29
Jahren Ole Morten A 63975140/99206501 ole.morten@jahrens.net S 107
Kalsnes Kari Løken og Gjermund A 95995735 kari@kalsnes.com H 16
Knudsen Ingar Sverre A (tomteeier) ingar.knudsen@gmail.com S
Kopstad og Salem Tonje B og Ahmed A 92816448 tonje.kopstad@bfk.no P 74
Lund Marianne Wiken A 41304343 mawi.lund@hotmail.com F 36
Løken Erik og Hebe A 22694257/91654313 erik.loken.47@gmail.com S 98
Løken og Jørgensen Ida og Chr.Fredrik A christian.loken@pareto.no S 98
Maanum Anders A 41201152 andmaa@sykehuspartner.no S 97
Maanum Elin Margrethe A 32828544/90877544 elin.maanum@gmail.com SS 78
Magnussen Eva A 95203397 E.M.Magnussen@gmail.com S 101
Monsen Arild Lyng A 33369441/92647445 arildmo@vfk.no S 104
Mæhlum og Bergan Jan Erik og Gro A 61110696/90610627 jaerima@online.no S 109
Månum Arne A 90944813 aconsult@online.no SS 80
Månum Jan Erik (Henrik) A 40447072 jan.erik.maanum@gmail.com; nmaanum@online.no P 52
Månum Torgeir A 61180236/97147219 torgeir.manum@gmail.com SS 77
Natvig Helle og Birger A 67122542/92283162 hellenatvig@hotmail.com; siri.j.natvig@gmail.com P 45
Noraker Harald og Ingunn A 63880291/41313290 inoraker@hotmail.com; hnoraker@hotmail.com SS 86
Nyborg Åge A johnybor@online.no SS 83
Ranheim Eiolf og Grethe A grethe.ranheim@gmail.com P 70
Røgeberg Stig A 38391841 fam.rogeberg@outlook.com F 30
Røst Torgeir og Karin A 91194568 torgeir.rost@gmail.com S 103
Skar og Røhr Skar Trond Olav og Mette Helene A 91655763 trolska@online.no; mettehelene@msm.com H 10
Stensland og Selte Vivi og Erling A 95088433 vivi.stensland@conecto.no S 102
Søvik Atle og Eva Mathisen A 91375091 atle.sovik@verdanecapital.com F 32
Thomle Anne Sigrid Berg A 48238535 asthomle@hotmail.com F 28
Tofting og Gjevik Arild og Marit A 90087600 arild@tofting.net P 67
Tollefsen og Bærland Ingrid og Olav A i.b.tollefsen@gmail.com S 108
Tveito og Eilertsen Marianne og Allan A 90163297 / 97116350 marianne.tveito@inatur.no; allanke@online.no H 13
Ulberg Stian A 90577374/90105358 stian.ulberg@gmail.com P 23
Vala Kjartan Orre A 90665761 kovala@getmail.no P 59
Valdres Vidareg. Skule A 95819069 per.kristen.skaran@oppland.org SS 85
Wilson Åse Vegstein A 90665761/21986507 a-wilson@online.no P 63
Windingstad Gorm og Sigbjørn A 61356600/47830510 gorm@torp-fasteners.no; swinding@online.no S 89
Wølner Per og Aud A 67530438/93628360 per.woelner@gmail.com;audwoelner@gmail.com H 3
Wølner Rolf A 92810199/90126277 rolf.wolner@hedmark.org P 57